Активни имоти и вещи за публична продан: 1543
с. Каран върбовка, област Русе
вчера
8 000.00 кв.м,
ИД 636/2023г. - с Каран Върбовка м. АЯЗМОТО Начална цена
11 712.00 EUR
22 906,68 лв.(1,46 EUR/кв.м)
с. Каран върбовка, област Русе
вчера
38 300.00 кв.м,
ИД 635/2023г - с. Каран Върбовка /ЯЗОВИР/ Начална цена
75 648.00 EUR
147 954,63 лв.(1,98 EUR/кв.м)
с. Долна студена, област Русе
вчера
440.00 кв.м,
ИД 656/2021 с. Долна Студена местност СТОПАНСКИ ДВОР 1 Начална цена
3 384.00 EUR
6 618,53 лв.(7,69 EUR/кв.м)
град София
вчера
42.21 кв.м, етаж 3
район Младост ж.к. Младост – 4,бл. 433,вх. 1,ет. 3,апартамент 11 Начална цена
20 615.29 EUR
40 320,00 лв.(488,40 EUR/кв.м)
Начална цена
65 040.00 EUR
127 207,18 лв.(640,98 EUR/кв.м)
Начална цена
17 512.56 EUR
34 251,59 лв.(1,25 EUR/кв.м)
град София
вчера
62.91 кв.м, етаж 6
гр. София район Възраждане,ж.к.Сердика,бл. 5,ет. 6,ап. 36 Начална цена
173 000.00 EUR
338 358,59 лв.(2 749,96 EUR/кв.м)
град София
вчера
60.81 кв.м, етаж 2
гр. София ж.к Младост 3,бл.349,вх.4,ет.2,ап.72 Начална цена
144 800.00 EUR
283 204,18 лв.(2 381,19 EUR/кв.м)
Начална цена
20 166.57 EUR
39 442,38 лв.(47,34 EUR/кв.м)
Начална цена
936.00 EUR
1 830,66 лв.(0,21 EUR/кв.м)
Значение на цвета пред всяко обявление
днес: Обявлението е публикувано днес
вчера: Обявлението е публикувано вчера
последен ден: Последен ден за подаване на документи
не е актуално: Обявлението е с проведен в миналото търг
Списък за сравнение на имоти и вещи
Няма избрани имоти/вещи за сравнение